קצת עלינו

אנו בחברה גאים בניסיון הרב שצברנו בייזום, תכנון ובנייה של כ-4000 יח' למגורים ועשרות פרויקטים של תשתיות ופיתוח. לאורך השנים בצעה החברה עבודות הנדסה אזרחיות לגופי ענק כמו מוסדות ממשלתיים ורשויות עירוניות וכן ייזום של פרויקטים יוקרתיים ללקוחות פרטיים.

 

במהלך השנים התרכזה פעילות החברה בבניית פרויקטים למגורים לאורך קו החוף של ישראל: בתל אביב, חיפה, נתניה, בדרום הארץ בכלל ובאילת בפרט. כל הפרויקטים מאופיינים במיקומים מנצחים, תכנון אדריכלי חדשני, דגש רב על סביבה איכותית וקרבה ונגישות לשירותים קהילתיים, לרבות מערכות חינוך.

 

אנו בחברת "יוסי אברהמי" רואים בלקוח מרוצה מטרה ראשונה במעלה ומדד להצלחה ולכן מבססים יחסינו על 3 יסודות עיקריים: אמינות, מקצועיות ושירותיות. עובדי החברה מלווים את הלקוח לכל אורך תהליך הרכישה החל משלב תכנון הדירה וביצוע השינויים ועד לרגע הכניסה לדירה המושלמת, כל זאת תוך הקפדה על מתן שירות אישי, חם ואדיב.

לתיאום פגישה

לתיאום פגישה

לקביעת פגישה

לקביעת פגישה

פרויקטים בשיווק

Sea Side - אילת
Sea Side - אילת לצפייה בפרויקט
פילהרמונית - כוכב הצפון ת
פילהרמונית - כוכב הצפון ת"א לצפייה בפרויקט
נוגה 1 - יפו-תל אביב
נוגה 1 - יפו-תל אביב לצפייה בפרויקט
VIEW - תל אביב
VIEW - תל אביב לצפייה בפרויקט
טורקיז - חיפה
טורקיז - חיפה לצפייה בפרויקט
רזידנס דה גולף - אילת
רזידנס דה גולף - אילת לצפייה בפרויקט
פארק ים VIP בוטיק - אילת
פארק ים VIP בוטיק - אילת לצפייה בפרויקט
פארק ים 10 - אילת
פארק ים 10 - אילת לצפייה בפרויקט

יוסי אברהמי

יוסי אברהמי יליד 1958 נולד בקרית גת למשפחה בת 12 נפשות, אב לארבעה וסב לחמישה. בגיל 21 פתח עסק פרטי לעבודות תשתית ומבנים לגופים גדולים וביניהם מוסדות ממשלתיים ורשויות עירוניות. לאורך השנים התפתח והרחיב את החברה לתחום יזמות הנדל"ן והחל לבנות דירות למגורים. חברת הבנייה שבבעלותו בעלת מוניטין של כ-40 שנים של בנייה בכל רחבי הארץ.

פרויקטים שאוכלסו

הבא הקודם